| DeadRose15 a întrebat:

cf? ma puteti ajuta si pe mine? am vazut un episod la hannah montana la TV. era cu miley cand a iesit la restaurant sai vada pe parintii iubitului ei.care erau niste fitosi.de se imbracae ea inainte in cstumul acela roz elegant. si parintii fitosi ceo credeau taranca.pls ajutati-ma vreau linkul cu episodull in romana am nevoie sal mai vad... funda

3 răspunsuri:
| DeadRose15 explică:

Melodia e draguta daca asta e genul tau ff tarewinking

| Flori777 a răspuns:

Scuze de raspunsul precedent, mai urmareste disney episoadele se repetawinking...stiu ce zic am o surioarabig grin