| IuliaAlexandra123 a întrebat:

Hei.eu urmaresc hannah montana de ceva vreme pedisnay channel dar am, pierdut un episod(l-am vazut dar era pe sfarsite)unde miley era in spital imi puteti spune tot ce s-a intamplat de lainceput? Multumesc anticipat:)(fundota);))
http://www.cinemagia.ro/actori/emily-osment-32072/poze/2 17397/

Răspuns Câştigător
| GabrielaRawr a răspuns:

Miley a avut un acident in care a ajuns la spital.La spital ea in timp ce dormea a putut ca un fel sa vada si sa auda tot ce se intampla in jurul ei.Lily si Oliver se jucau cu ea iar cand Oliver a ramas singur cu Miley a luat-o de mana si i-a zis ca o iubeste.Miley a crezut ca o iubeste pe ea dar de fapt Oliver facea antrenament ca sa ii spuna lui Lily ca o iubeste. Dupa acea Miley i-a spus lui Lily ca Oliver nu o iubeste cand Lily se pregatea sa ii spuna lui Oliver ca il iubeste Lily a inceput sa planga. Iar dupa aceea Lily s-a dus pe plaja sa desparta de Oliver dar Oliver i-a spus ca facea antrenament sa ii spuna lui Lily. Dupa aceea Lily si Oliver se saruta si se supara un pic pe Miley pentru ca era pe cale sa ii desparta. Funda?