| anonim_4396 a întrebat:

Buna cien ma poate ajuta cum dau o intrebare pe softpedia mi-am facut cont si nu inteleg acum nimic am nevoie de jautor cu o problema la chimie si vreau sa o postez pe softpedia ma poate ajuta sa imi spuneti cum pot scrie o intrebare si unde FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Dupa ce intri pe sectiunea unde doresti sa pui intrebarea, in coltul din dreapta sus este un buton pe care scrie "deschide subiect nou" sau ceva de genul acesta. Dai click pe el, completezi campurile respective si postezi intrebarea.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca softpedia e TPU? acolo daca pui teme iti sterge aproape instant postul.