| anonim_4396 a întrebat:

Buna cine a terminat jocul Far Cry 1 imi poate spune cum se termina jocul? Eu am ajuns la o misiune cu un vapor trebuie sa pun o bomba... si apoi vine un elicopter si nu stiu cum il pot distruge, il impusc de sute de ori si nu pateste nimic... imi spuneti cum se face aceasta misiunea si daca asta este ultima misiune sau mai sunt si altele?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Cherry a răspuns:

Esti dabia la jumatete.mai ai multe misiuni,[cu monstrii]

| ScOrPiOnU10 a răspuns:

Pai mai sunt si alte misuri dar la aia cu elicopteru trage cu bazuca. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce bine explici uzy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma cheama DMG si stiu cum am facut eu cel putin:am luat automata cu luneta care treage cu rachete si o bazooka cu full munitie dupa ce am pus bomba am fugin la mal si m-am ascuns in tufe.de acolo am tras pana elicapterul s-a retras cu avarii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti la mijlocul jocului trebuie sa distrugi elicopteru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala s-a terminat cu un nivel cu monstri mari cu tepi pe corp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elicopterul trebuie impuscat cu o pusca pana explodeaza

| Marinel_Giurgiu_1969 a răspuns:

Etse complicat:
iei rachete le sus si bomba, pui bomba unde trebuie, o iei la goana spre fata vaporului, apoi fugi spre locul de unde ai luat rachetele su tragi cu rachetele in elicopter, sa-l lasi sa te vada inainte sa tragi, ca sa ajunga la pozitia optima:sa zboare incet in apropierea celor doua usi. grabestete, dar nu rata.
it ia cam 10 rachete sa-l dobori, iar tu ai vreo 14.

| Dumitrel_Ciprian_1991 a răspuns:

Eu am ajuns la o mapa în care nu pot sa trec ca a erupt un Vulcan probabil și e plin de lava. știe cineva cum sa trec?

| Ferdinand_Matei_1974 a răspuns:

Acolo cand pui bomba o pui si fugi repede pe uscat. dupa ce ai ajuns pe uscat te ascunzi dupa un copac si tragi cu rachete in el pana scoate fum. cand scoate fum pleaca