| Loly_9853 a întrebat:

Buna! Cine a vazut filmul Wild Child (2008)?:dMerita vazut? Vreau niste pareri...happy

Răspuns Câştigător
| Grimalkin a răspuns:

Poppy Moore e o tipa rebela si bogata din Malibu, care ajunge la un liceu de fete din Anglia. La inceput nu are nicio prietena, din cauza comportamentului ei, dar pe parcurs se imprieteneste cu vreo 5 fete parca, care o vor ajuta sa fie exmatriculata. Pe parcursul filmului se indragosteste, afla ca in acel liceu invatase si mama ei, si in fine. te las sa-l vezi. Oricum e genial love struck

5 răspunsuri:
| whispersinthedark a răspuns:

Pooi mie una mi-a placut ff mult... e despre o fata bogata, rasfatata care a fost trimisa de tatal ei la un liceu unde nimeni nu o suporta, dar isi va fake prietene pe parkurs happy
daca te hotarasti sa te uiti vizionare placuta
:d
fundita?
happy

| mhg a răspuns:

Este drăguţ şi relaxant, aşadar merită văzut.

| BAliinuShaa a răspuns:

Si eu l`am vazut`love struck Este un film fooarte frumos cu o fata rebela pe care o trimite tatal ei la un internat.Acolo nu se intelege cu nimeni la inceput pentru ca are fite.Pe parcus isi face prietene bune ba chiar si un iubit. O sa afle ca prietena ei de acasa este o tradatoare si o sa ramana cu cele noi si devotate`big grin.La final afla ca si mama ei a fost la acelasi internat.Eu zic ca merita sa il vezi`:* Daca te hotarasti vizionare placuta`big hug A da si poti sa-l vezio cu prietenele tale va fi o atmosfera simpatica`happy

| ioana_5584 a răspuns:

L-am vazut si e super dupa parerea mea merita vazut.Si e minunat sa il vezi cu prietenelehappy

| pixeel a răspuns:

Eu l-am vazut. E chiar fain, merita deci happy