| killerkiss a întrebat:

Cine are blog? Ce fel de blog? Asta e blogul meu: http://statusuriforyou.wordpress.com/! Va place? :D

2 răspunsuri:
| Denisadraguta a răspuns:

Pai uite ce e, da blogul e tare e super insa draga vreau sa-ti zic ca pe blog nu trebuie sa postezi numai statusuri, de fapt statusurile nici nu prea au ce cauta pe blog da sa zicem ca cu o anumita masura mai merge.Ei! tu nu ai acea anumita masura.Incearca sa scrii si tu povesti poezi basme ce te face pe tine fericita etc.Asculta-mi sfatul daca vrei sa devi mai populara.In rest asa e fain.

| LittleSunhine a răspuns:

E super tare! Eu nu am, m-ar tenta, da nu cred ca ma voi descurca. happy