| Shawty a întrebat:

Cine are blog poate sa imi spuna ce are pus pe el.Multumesc! Funda. Vot.

2 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Despre orice. Daca ai o pasiune, vorbesti despre ea, despre ce ar trebui sa se organizeze, poti sa faci review la filme, piese de teatru, melodii, etc. Poti sa tii un jurnal (poti sa duci la extrem jurnalul, sa stii ca te-ai dus cu bicicleta, tu sa scrii ca te-ai dus cu motorul). Multe multe optiuni happy

Bafta!

| Chrisz a răspuns:

Uite blogul meu, poate iti vine inspiratia : www.chrisz-blog.blogspot.com...Sper ca ti'am fost de folos.