| SuNaM a întrebat:

Salut.Cine imi poate da si mie detalii despre spirite, demoni(in special paranormal).Am o serie de intrebari mai speciale si cine ma poate ajuta sa imi spuna si mie o metoda de a vorbi cu el.Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Detalii despre ceva ce nu exista. Cam multe ne ceri.

| aabaaab3278 a răspuns:

Te pot ajuta eu, am fost interesat de chestii din astea. Da-mi ID-ul tau de messenger sau ceva unde putem vorbi.

| aabaaab3278 a răspuns:

Ti-am dat add pe mess, vad ca nu ai dat accept.

| SuNaM explică (pentru aabaaab3278):

Nu am primit cererea.Mai zic din nou adresa de mail:spiritwolf41@yahoo.com

| amyleemuffly03 a răspuns:

Ar trebui sa crezi in dumnezeu si sa lasi prostiile astea la o parte