| budeanu a întrebat:

cine are metin2gx, imi poate spune dc nu merge, il am instalat de o luna si nu merge imi zice eroare la servar

131 răspunsuri:
| budeanu explică:

Nuu dar pot sa scriu ori ce cont din lume imi apare eroare la servar

| PCDemon a răspuns:

Metin2Gx e in lucru, asteapta 1/2 saptamani... Metin2Gx e de mult asa ca nu are cum sa fie OFF dintr-o data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fa-ti cont nou sau ta furat cineva contul si ti la sters sau gm ti la sters ca este un nesimtin ca si mie mi-a sters contul o ninja de lv 25 era foarte tare incearca asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wa nu mai instbn mie imi merge am 2 conturi de 65 unu de 55 unu de 78... e soooperrrrrr tareeeee tonguebig grin x(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa va luati un pach de pe saitu lor ca si mie mi s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu ai cont facut pe ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downloadeaza new launcher'ul si iti merge. app, am si eu o problema...nu imi merge gx'ul de vreo 5 zile.imi apare si la ch1 si ch2 "...:. dc? voua va merge?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti apare numai ch1 trebuie ca sa iti mearga ch2. Te uci pe site si gasesti acolo in stanga jos o ninja dai pe el si il instalez iar apoi joc placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scoti si ch2 sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie un program

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti zice eroare la conectare la server inseamna ca trebuie sa astepti ca si eu am asteptat 2luni ca sa imi mearga cat tmp te joci pe pc tinel aprinspana iti merge din minut in minut incearca sa te conectezi iar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine aceeasi problemema...mereu nu stiu c sa fac l-am instalat de 10 ori si in plus mie nu-mi mere site-u de la metin2 gx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sati dowlandezi new lancheru ii langa descarca in stanga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Little_kiler95 asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Little_kiler95

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Little_kiler95

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma *** voua va merge metin2gx acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema nu stiu ce sa fac ca numi mere deloc jocu imi apare la servare... si am luat toate alea ce sa fac pls help

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ajuta cineva va rog? ce sa fac c nu mere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

~Buna, pai nici mie nu-mi merge nu stiu dc...
~1.La mt 2gx.ro ...probleme de relog.
~2.La mt 2gx.ro ...problemele lui gm ga [cei de 99].
~3.La mt 2gx.ro ...problemele la id si pw.
ultima problema :asculta si invata
~!~Poi cred ca nu merge pentru ca gm ga [face misiunile in romana si de aia ]
~~~~ Cu dragoste Y0coGirl regatu albastru ch1 pv[pe veci] lv 73 otel+6 cal mortsadsad
~~~~ Pha pha pha :* xD :X happywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca gm face niste rpobe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine n u merge ca l-am instalat si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nci mie nu mimi merge laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie numi am downloadat lancher-ul si nimic help cine ma ajuta si pe mine
ID:emil. 2007c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi da eroare cind vreau sal instalez tot timpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate la oprit gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca este versiuniaea beta nu iti trebuie aia sa daca vezi ca nu merge mai dai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello al! dc nu merge la metin2gx inregistrariele mi-a sters cont de lv 85 si au inchis iregistrarile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand intri pe el si iti apare eroare intra pe metin2client nu pe metin2client2 ok