| ionella_7064 a întrebat:

Cine este fan tokio hotel? Stie cineva cand vor avea un concert live in roamnia pentru ca ii ador...:X

4 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

Buna si mie imi plac adica ii ador:X:X

am auzit "zvonuri" cum ca ei ar fi avut concert insa nu cred ca nu am auzit nimic ci din contra in 2008 BILL a anuntat la EMa dupa concert intr-un interviu luat de un reporter de la MTV Romania ca vor concerta in Romania, deoarece au foarte multi fani aici.insa nimicsad
acum am vazut ca iar se fac "sondaje" ca ce trupa rock am vrea sa vina in Romania si foarter multe voturi au fost pentru TH asa ca spper sa dea si pe la noi...:X

| Adella05 a răspuns:

Din cate stiu eu nu vor veni prea curand sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer acum, cei de la Tokio hotel nu au absolut nicio vina in legatura cu concertul in Romania. Daca ar fi chemati, ei ar veni sa concerteze aici. Dar nu sunt chemati, cica Tokio hotel nu este atat de valoroasa ca trupa, ca sa fie chemata aici( de parca tara noastra ar fi nu stiu ce mare putere a lumii...) Ma rog, ideea este ca Tokio hotel nu va concerta prea curand aici din cauza organizatorilor de concerte sad. Bine ca au chemat alte " staruri" precum Madonna straight face ( Scuze pentru fanii ei, dar mie personal, nu imi place straight face ). Imi doresc foarte mult ca cei de la Tokio hotel sa sustina un concert aici dar sansele sunt cam de... 1% cred sad.

| Acidclorhidric a răspuns:

Din cate stiu eu au avut concert in Romaniahappy