| Lady birrrrrrrrrrd a întrebat:

Cine imi da niste idei de activitati pentru vacanta?
va multumescbig grin
Dau funda celor mai multe si frumoase activitatihee hee
kiss

3 răspunsuri:
| RoxannaST a răspuns:

Pai dimineata iesi la o cafea big grin, mergi la strand, seara in club/discoteca, ia-ti prietenii si mergeti in alt oras, intr-o miniexcursie big grin. Mergi in parcu de distractii, la cinema, la un biliard/un suc ceva.
Du-te la mare/munte.
hee hee sper ca ti-am fost de ajutor!

| RoxannaST a răspuns:

Pai dimineata iesi la o cafea big grin, mergi la strand, seara in club/discoteca, ia-ti prietenii si mergeti in alt oras, intr-o miniexcursie big grin. Mergi in parcu de distractii, la cinema, la un biliard/un suc ceva.
Du-te la mare/munte.
Daca ai rude pe afara, poti sa calatoresti in alta tara sa mai schimbi un pic aerulbig grin.
Hai ca deja ai planuri pentru. toata vacanta!
hee hee sper ca ti-am fost de ajutor!

| Lady birrrrrrrrrrd explică:

Multumesclove struck
kiss