| ιυlια a întrebat:

:* Cine imi explica si mie va rog frumos cum pot folosi fonturi noi pentru messenger si de unde le pot lua. am vazut la multa lume si mi-au placut si nu stiu sa instalez/folosesc ajutati`ma [Funda] :**

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

YAHOO MESSENGER - cum scrii cu diferite fonturi
Intra aici si iti descarci ce gen de scris(font) iti place din acel tabel http://www.dafont.com/ apoi scrii cum vrei tu pe messenger! (ai inimioare lumanari,horror, christmas, sexy...) Il salvezi in Start -> Control Panel -> Fonts.

YAHOO MESSENGER - Cum schimb culoarea la scris? Messenger->Preferences->Appearance->Change fonts&colors->Ok

Bafta!