| izurocker a întrebat:

Cine imi poate da cat mai mult nume de la Andreea in afara de, Deea sau Deutza(poate nu sunt destul de explicita dar sper sa intelegeti) primeste funda + vot!

Răspuns Câştigător
| alinaiiiioana a răspuns:

Andre, deyuu, deuu, andreuutza, andrutsa, deuts, deyusor, deutzoi, andruu, deyuts, deyutzoi, andrelicios, deeedee, delicious, andrut, andrutzoi...thinking

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Andrusca,Deusca,Deyu,Dei,Dew,DeeWee,Dede,Dedeu`,Andre,Andru,Andeuta,Ade/Ade,Andi,Andu,Deut,Deiux.laughingalege tu.

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Pai.Andra,Anda.nu`mi vin acum in minte mai multelaughing

| Glediss a răspuns:

Andrieş,Andru,Andraş,Andi,Deia,Andra,Andruţa,Andreeas,Adi,Andre,Andreutza,