| larisacristinalari a întrebat:

cine imi poate da cat mai multe detalii deste Harry Styles? ( optional: si daca stie cineva cum il pot contacta)si vreau raspunsurile voastre, nu luate de pe google, ii dau funda! (nu vreau raspunsuri de genul "cauta pe google")

2 răspunsuri:
| EmaCha a răspuns:

Are 18 ani (facuti in septembrie), parca e singur la parinti, tatal lui biologic a abandonat-o pe mama lui din cauza sarcinii, cand tatal lui vitreg l-a gasit in pat cu o fata si l-a intrebat ce face, harry i-a zis ca ar cauta telecomanda, prima oara cand si-a facut un tatuaj, zayn a mers q el (si parca l-a tinut de mana), are un tatuaj pe piept cu o un stol de pasari, despre care spune ca e umul reprezentativ pentru el deoarece el calatoreste foarte mult. mai mult nu-mi amintesc... momentan devil

| EmaCha a răspuns:

A da, si este la a doua relatie cu taylor swift big grin