| Ioana_2793 a întrebat:

Buna`! Cine imi poate explica [,] cum pot sa fac la hi5 scrisul colorat sau ingrosat? Dau funditalove struckhappy

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Ca sa scrii ingrosat pune poti scrie in felul asta: < b > bla bla bla (fara spatii intre caracterele sau )
"bla bla bla" va aparea scris ingrosat.
La fel, pentru scris subliniat vei folosi < u > bla bla bla < /u >, pentru scris mai mare < big > bla bla bla < /big > iar pentru scris inclinat < i > bla bla bla < /i >. (limbajul html)
Pentru scris colorat trebuie sa cauti un program pe internet, o sa-ti dea un ditamai linkul pe care-l pui in loc de comentariu si va aparea scrisul cum l-ai vrut tu. Ca sa scrii colorat nu merge cu formulele de la html...

7 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

bla bla bla
exemplu laughing

| yellowalien a răspuns:

Ups, scuze, n-am observat ca nu merge aici big grin Deci fara exemplu. big grin

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Buna!
yoyo sincer chiar nu stiu unde ai vazut ca se poate sa faci asa scrisu?
pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUNA! http://useful.ro/? pag=4hi5&emoticonuri=allNmore (asta e link-ul... 1.intri pe el. 2. scrii acolo in casuta alba de ex"mumosh". 3. pui emoticonurile din bara aia de mai sus. 3. copiezi link-ul alaturat. 4. il lipesti in caseta de la hi5 (aia de commentari):) pls Fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu