| anonim_4396 a întrebat:

Poate ca vi se pare o intrebare stupida dar vreau sa stiu cum fac scrisul colorat pe hi5.Am aflat cum il fac ingrosat dar nu am reusit sa aflu cum il fac colorat. Multumesc oricum!

5 răspunsuri:
| TsutsaHippie a răspuns:

Mie nu mi se pare o intrebare stupida deloc. Apropo, cum se face ingrosat?

| CossMii a răspuns:

Buna uite aici http://welcome.haipa.ro/hi5/unelte-de-scris-pe-hi5/,,Funda:d? Si nu este o intrebare stupida este una chiar frumoasa :d

| NimeniCelebru a răspuns:

Http://www.hi5detector.info/hi5emoticons.php
Asta e site'u pe care imi fac eu scrisu' cum vrea.
Ex.:Cand vrei sa dai un comm intri pe site-u de mai sus, scrii textu'(frumi:X-sau ceva de genu'), dai culoarea, grosimea, felul scrisului si apoi apesi pe "GENEREAZA CODUL", dai copy, paste la hi5, la poza respectiva si voila!
Sper ca ti-am fost de folos!
Fundaaa'?:o3

| pandabaek a răspuns:

Http://www.ysmile.info/
scrii aici textul`...copiezi linkul si apoi dai paste/lipire in casuta in care dai comm`uri la hi5:D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult.toate raspunsurile m-au ajutat. chiar nu stiu cui sa ii dau funda blushing