| Robertamirela23 a întrebat:

cine imi spune cum sa aflu adresa de e-mail dupa nume?

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Eu iti spun. Cauti pe facebook persoana, si ii dai add. Daca nu vrei sa stie ca esti tu poti sa faci un cont cu alt nume, pui poze de pe net si cand iti da accept intri si vezi la informatii. Sau ai putea sa ii ceri id-ul, ar fi mai simplu.

| Robertamirela23 explică (pentru William):

Ok mersi, dar nu exista niste site-uri ca sa poti vedea e-mail dupa nume?

| William a răspuns (pentru Robertamirela23):

Cred ca nu. Dar o sa caut. Sa stii ca nu toti oamenii isi trec numele real cand completeaza formularul ala pentru cont pe yahoo. Daca vrei imi zici mie numele si incerc sa ii aflu id.

| Robertamirela23 explică (pentru William):

Ok. Semeniuc Alexandra, Draghici Augustin Tinu

| William a răspuns (pentru Robertamirela23):

Ai putea sa imi zici si cum arata? Asa in mare, adica par blond scurt sau lung suvite ochelari, mustata, barba etc.