| yoGabriela a întrebat:

Cine imi zice si mie pas cu pas cum fac credits in imvu? Dar sa ma fac VIP fara sa dau bani adevarati(ca multi si-au facut)? Normal persoana care imi zice corect si sa inteleg funditaA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca te-am ajutat pe mess. orkum succes

2 răspunsuri:
| yoGabriela explică:

Deci cand dau pe imved.com, dau pe english, apoi pe Check your request, imi scriu numele din joc, dau Check si nu merge.Am incercat de multe ori dar tot nik.Cu ce am gresit?

| LoLFuNKyPooF a răspuns:

Vip poti sa te faci pe siteul imved.com dar nu merge mereu incerci de mai multe ori acum cu creditele pai mie sila sati zic dar daca te faci vip si apoi creator ai credit nelimitat