| AnutsaaAnnA a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste descrieri pentru poze? Cu cat mai multe, cu atat mai bine. O sa dau funda pentru cele mai originale si mai frumoase :d

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Descrierea trebuie sa aiba legatura cu poza.nu poezii, versuri, amintiri

| Iabadabahu a răspuns:

Cine nu demonstreaza ce simte, risca sa piarda ce iubeste.
Orice Romeo, are Julieta lui.
Ii frangi inima, nu te mai juca.
Pot sa concurez impotriva intregii lumi cu o singura mana atata timp cat tu o ti pe cealalta.
Oricare ar fi ea, inca mirosi a mine.
Nu-mi da prietenie cand vreau iubire, ca nici eu nu-ti dau paine cand ti-e sete.

| emoboy16 a răspuns:

Daca vreii sa faci descrier despre poze spun ori cum esti tu imbracata ori cum ii poza dar daca este despre tinedescrite cum arati in poza