| georgyg98 a întrebat:

>Buna:cine ma poate ajuta si pe mine:am pierdut ultimul episod din "Narcisa salbatica", si vreau sa-l vad.Am intrat pe diferite site'uti dar nu mi arata tot filmul de la inceput pana la sfarsit, imi arata pe parti, fiecare parte cate un filmulet. Fundaa(pentru cel care imi pune primul link-ul cu filmul).

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Ezel_3103 a răspuns:

Poti vedea toate episoadele aici: http://www.programetvonline.net/narcisa-salbatica
Din toamna am inteles ca va urma un alt sezon din Narcisa Salbatica.