| Deea_4962 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste citate in engleza pentru ca nu prea ma descurc la lb. engleza. Ceva fain de pus la fotografii de dragoste.Smecherebig grin.sau ceva ce vi se pare voua mai fain.SI daca se poate si traducerea in paranteza.mersi:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"You haven't lived until you found something worth dying for" Nu ai trait cu adevarat pana cand nu ai descoperit ceva pentru care merita sa mori;"Love is the only thing that helps us deal with the vastness of the univers" Iubirea e singura care ne ajuta sa... facem fata... enormitatii universului(ma rog, nu enormitate ii cuvantul aici, nu cel mai potrivit, nici nu stiu daca exista straight face ideea ca universul e mare si iubirea ne tine in viata)...

2 răspunsuri:
| Chocolate a răspuns:

Nuuuu traducatorul google nu e bun de nimic! nu il folositi!

| raidu2004 a răspuns:

Uite intra mai bine aici, iti faci citatele in romana si dai sa ti le traduca in Engleza este foarte usor bafta http://translate.google.com/translate_t?hl=ro#ro|en|tractor