| VoiceWithin a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu traducerea?
Vreau traducerea in engleza macar... la tot ce spune ea pe la inceput.
http://www.youtube.com/watch?v=U_3_1kk_waE&NR=1&feature= endscreen

Răspuns Câştigător
| RandomGirl a răspuns:

"Un faimos explorator a zis odata ca extraordinarul e in ceea ce facem, nu cine suntem."
"M-am hotarat intr-un final sa-mi pun amprenta, sa gasesc aventura. Dar in schimb, aventura m-a gasit pe mine."
"In momentele noastre cele mai intunecate, cand viata se deruleaza pe dinaintea ochilor nostri, gasim ceva... ceva care ne motiveaza sa continuam. Ceva care ne impinge..."
"Cand totul parea pierdut am gasit adevarul si stiam ceea ce trebuie sa devin."

Am tradus in ordinea replicilor, sper sa iti dai seama cum vin.
O seara placuta.

| VoiceWithin explică (pentru RandomGirl):

Iti multumesc din suflet!

| RandomGirl a răspuns (pentru VoiceWithin):

Cu placere happy