| lulalica a întrebat:

Buna
cine poate sa imi spuna cum se numeste filmul
era vorba despre un oras in care a mers o femeie cu fetita ei, orasul era parasit si in nu stiu ce timp apareau monstrii de tot felul, femeia si. a pierdut fata... si si. a cautato pana la urma intr. o scoala veche... si au dat de o politista apoi de o femeie. iar cand pornea o sonerie veneau monstrii si se intuneca tot. Femeia aia le. a spus ca scaparea lor e intr. o biserica sau cevq de genu. iar toti din acel oras se adaposteau in biserica aceia si se rugau.
pls daca ma intelegeti spuneti titlul

Răspuns Câştigător
| lordutu a răspuns:

Filmul se numea : " Silent Hill " si appropo mi se pare genial