| Cuuukii a întrebat:

Buna!
Cine practica Street Dance? Unde faceti?
Sunt fata happy si vreau sa ma apuc si eu.
Precizez ca sunt din Bucuresti.
As dori mai multe detalii cat si impresii personale!(nu dati site-uri sau copy paste-uri.)

2 răspunsuri:
| robertc2001 a răspuns:

Pot sa te duci pe strada TARGU NEAMT la scoala nr. 155 Sf. fecioara Maria. Dar vreau sa te avertizez ca nu stiu daca se mai fac as ca inainte il intrebi pe politistul de la intrare!

| daemonsky95 a răspuns:

Buna, daca esti din bucuresti nimic mai simplu-> One Beat ( www.streetdance.ro)personal nu practic, insa am o colega de clasa care este foarte buna la asa ceva:) da un search pe google, si vezi care-i treaba... ah, si daca nu te-am convins la cat de buni sunt, trupa de dans premium, danseaza la "In puii mei"