| lawynutza a întrebat:

Cine stie ce e imvu? care sunt chestiile negative care o sa mi se intample la calculator dupa ce o sa-l downloadez.are cineva cont si sa-mi explice si mie cum se joaca sau ce poti face pe imvu. Daca nu o sa se intample nimic la calc dati-mi pls pe privat contul sa vad cu e (promit solemn sa nu schimb parola sa nu eu dau nimanui sau alte chestii) 2 funde promit plus vot

Răspuns Câştigător
| mitzaETS a răspuns:

Calculatorul o sa-ti mearga la fel ca inainte sa-l fi downloadat
Asa jocul este foarte fain.

2 răspunsuri:
| AnneMarriie a răspuns:

E un joc cu o papusa, trebuie sa o imbraci.sa ii cumperi haine.sa faci credite cu conturi false.sa ai prieten [iubit] sai ai prieteniii multi.sa fi vip sa... etc etc laughing e fain.

| lawynutza explică:

Nu adica daca o sa-mi mearga calculatorul mai greu asta intreb ca 10 fete de la mine din clasa joaca imvu si zic ca le merg mai greu calc e adv su...