| lolitaa18 a întrebat:

cine stie ce trebuie sa fac sa pot descarca teme si aplicatii pentru telefonul Samsung star 3 s5220? Multumesc

4 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Eu am Samsung star 2 si este acelasi lucru. Trebuie prima data sa ai Wi-Fi sau Internet prin mobil, dupa care dai pe internetul special Samsung, iar de acolo descarci teme, imagini, aplicatii etc.
Sau daca ai aplicatia "Magazine Play" (nu stiu exact daca Samsungul star 3 o are, sau doar cele Galaxy), de acolo poti descarca orice joc vrei.
Dar temele le descarci de pe internet.

| lolitaa18 explică (pentru AnnePlatt):

Si totul gartuit?

| lolitaa18 explică (pentru AnnePlatt):

Cand spui "internet special Samsung" la ce te referi?

| AnnePlatt a răspuns (pentru lolitaa18):

Da e gratuit, ma refer sa nu intri pe Google ci sa dai unde scrie "Internet", acolo ar trebui sa fie cateva optiuni cu Samsung Theme, daca nu caut si pe Google Teme Descarcare si sunt sigura ca o sa-ti dea. happy