| dianaflor a întrebat:

Buna!
Cine stie cum colectez pietrele la jocul Resort World ca sa construiesc Stonehenge? restul de materiale le am
mersi

3 răspunsuri:
| daya11 a răspuns:

Eu stiu. Trebuie sa intri in fiecare zi fara a uita sa intrii intr-o zi si asa in 4-5-6-7 zile faci o pietricica si daca intri asa 4 saptamani faci 4 pietricele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in resort world si dai fullscreen nu atingi nici o casa dai pe prietenul cu cel mai mic xp apoi dai la tine din nou si apoi din nou la el dupa acea intri pe rand la prieteni tai fara sa atingi nimic alceva dacat pietrele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu draga, te duci in insulele amicilor si cauti pietrele se gasesc pe langa mal dar sfat bun sa iei mai intai comorile bafta1