| AndreeeMariii a întrebat:

Buna :*
Cine stie cum pot sa fac credite pe IMVU fara refer a friend care nu mai este sad, si fara meet me deoarece nu imi mai merge, zice ceva de exceeded lifetime error (ceva de genul ).
Cine poate sa imi dea o metoda cu care sa fac credite, ca am mare nevoie sad.
Funda pentru cel mai bun raspuns.
(scuzati categoria dar aceasta este cea mai populata si am mare nevoie de un raspuns urgent )

Răspuns Câştigător
| Northern a răspuns:

Poți transfera doar 5000 de credite cu meetme, sorry.
Mai există o singură metodă de a face credit gratis, însă trebuie sa ai minim o lună de joc și varsta 18+.
Se numește Peer Review.
Intrii pe www.Imvu.com si te loghezi apoi : Credits-Earn Credits-Review Products. Dai apoi "View in 3D" si " No issues - product meets IMVU Virtual Goods Policy". Astepti 30 de secunde si dai " Submit Vote". Primești 5 credite la 30 de secunde.
Te asigur eu că astea sunt singurele metode.
Poți în schimb să cumperi credit.
Succes!