| olii a întrebat:

cine stie cum s-a terminat NARCISA SALBATICA., incepe un nou sezon? dau >fundita:love struck

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Uite aici http://narcisasalbatica.a1.ro/......50603.html scrie cum s`a terminat 'Narcisa Salbatica'. :)
---> Eu am auzit ca va aparea in toamna un nou sezon. (+ ca vor aparea actori noi.)

---> Numai bine! :o3

| iuliaGirl11 a răspuns:

Am auzit un zvon cum ca Narcisa Salbatica incepe in jur de 19 sept.

| Emma6 a răspuns:

NarciSa Salbatica incepe din toamnawinking. O sa fie multi actori noi in film.
In sezonul 1 din NarciSa Salbatica, la sfarSit, NarciSa si Tudor, cred ca au murit, pentru ca prietenul lui CriStian i.a otravit, punandu.le otrava in sampanie tongue.
Deabea aStept sa inceapa noul sezon din NarciSa Salbatica love struck.