| AndreeaBbB a întrebat:

cine stie cum sa fa sa imi dispara o bara care imi apare suns la google. Si nu stiu cum sa o sterg. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Du-te: control panel>cauti acolo brothsersoft toolbar>unistall

Funda? Daca nu te-am ajutat asa fa un prinssau incearca asa: http://support.google.com/toolbar/bin/answer.py?hl=ro&answer=9231

| AndreeaBbB explică:

Adica mi-a aparut cand am descarcat ceva si in stanga scrie brothersoft! si imi apar mai multe chestii cu un fel de radio etc! cum so sterg?