| sarah4589 a întrebat:

Cine stie sa imi spuna o reteta buna de inghetata de menta? big grin

3 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Salut, daca vrei sa ai raspunsuri incearca la categoria Gastronomie sau pe you tube, fara misto, eu de-acolo am invatat multe

| SmoKeM a răspuns:

Ba nu

| SophieGirl a răspuns:

Iei menta o pui in mixer iei o cana cu lapte o torni si pe ea pui apoi putin zahar.Amesteci! Iar apoi o pui intr-un pahar iei un bat de inghetata il bagi in mijloc apoi in congelator cu ea timp de 1-2 ore! Pofta bna! Funda?