| DeepInDarkness a întrebat:

cine stie toate melodiile pe care au dansat fetele din trupa "Clevers" la "Romanii au talent"?

3 răspunsuri:
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Nu e o "anume" melodie.e un mixaj a unor melodii de hip-hop cred ca remixate.

| DeepInDarkness explică:

Da si? ariana da-mi numele melodiilor ca sunt mai multe daca tot te dai mare pe TPU ca tu esti desteapta pamantului...da sunt mixate da am cerut numele melodiilor si tu vi sa iti dai cu parerea asa sa te bagi in seama...

| LiIiA a răspuns:

Stiu doar 2 scuze daca c rezi ca i-am zis ceva bun funda plzz c alt raspuns nu mai ai.:*