| TAzOVsKY a întrebat:

cine stie vreun program de facut filmulete (in afara de Movie Maker)? Am Adobe After Effects 7.0 dar nu stiu cum sa il folosesc. Alt program mai stiti?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

CEL mai usor program cu interfata in limba ROMANA!
PICASA 3.8 - http://picasa.google.com/thanks.html Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat poze si facut videoclipuri (slideshow). Dupa instalare da click pe ->''Creati''->Film->Din selectia ->aici incepi sa creezi un film. Succes!
Pentru alte programe da-mi un pm daca mai este nevoie! bafta!