| clawdya_8655 a întrebat:

Cineva de curand m-a blocat pe facebook. L-am cautat de pe mai multe conturi, chiar si la prietenii lui si nu l-am gasit. E posibil sa-si fi modificat ceva la setari si sa-l vada doar prietenii? Ce poveste complicata in spate

3 răspunsuri:
| clawdya_8655 explică:

Multumesc. Am intrebat un prieten de al lui daca il are in lista de prieteni si el a zis ca da...eu nu l pot vedea de pe alte conturi. Probabil ca a modificat setatile si il pot vedea doar prietenii.

| lpavel a răspuns:

Daca nu-l mai gasesti nici la prietenii comuni atunci si-a inchis contul, deci nu mai are cont facebook de aceea nu-l gasesti!

| Divy a răspuns:

Fie l-a închis temporar, fie la șters permanent sau a fost un cont fals și a fost raportat!