| lapadatgeorge a întrebat:

Buna!
Cititi va rog, linkul e mai jos! :)
Am posibilitatea de a-l cumpara la un pret de 650 lei, merita?

Http://www.emag.ro/......EY4KKBBBM/ Am posibilitatea de a-l cumpara la un pret de 650 lei, merita?

Răspuns Câştigător
| Razor4free a răspuns:

Da, e frumos si a avut si un prieten de al meu si mergea perfect. Dar cu banii astia poti sa iti iei Samsung Galaxy S5570 si iti mai raman bani. Si ala e super. Funda?

2 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Buna!
Da, merita! E un telefon mobil super! E stilat! Si imi place culoarea neagra! Bafta!winking

| Voidwithin a răspuns:

Da merita e dual core, se vede rezolutie hd si are internet 3 g deci eu zic ca se merita.