| Kate21 a întrebat:

Costa sa iti faci cont pe youtube?

Răspuns Câştigător
| DeeDee a răspuns:

Nu te costa nimic, dar daca ce apuci de facut un filmulet pe muzica pe care nu ai creat-o tu verifica prn search pe youtube daca alte filmulete cu aceeasi melodie au probleme (gen mute sau chiar sterse), pentru ca sa nu ti le stearga si tie pe motv de copyright. Ai 3 "strikes" pana iti suspenda/inchid contul fara sa te avertizeze si nu te mai lasa sa recuperezi nimic. Multi au patit asta, inclusiv eu. Cu unii care au postat materiale de la Olimpiada de iarna in timpul olimpiadei au fost si mai rai - le-su sters contul direct.

17 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Nu. E ca si ori care site pe care te poti loga gratuit

| liongirl a răspuns:

Buna!`Nu, nu costa!`Daca vrei sa descarci ceva de pe Youtube, atunci trebuie sa platesti, dar la cont nu-ti va cere nimeni bani!`winking

| Cleona a răspuns:

Nu costa nimic, e gratis!

| craniul a răspuns:

Nu, nu costa nimica e gratis totalll

Răspuns utilizator avertizat
| LightBlue a răspuns:

Dar cine a zis ca ar costa?

e free!

| cosm1n_9149 a răspuns:

E gratis!

| AdeeXd a răspuns:

Nu costa nimic!

| gabitul a răspuns:

Gratis! Eu imi voi face in curand happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, este gratuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa 0 lei daca vrei sa scoti cewa poti face cu YouTube Downloader e foarte OK fara Cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate big grin *** nu pot sa fac ca nr mele nu sunt bunebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| rob878 a răspuns:

Hi.
Nu, nu te costa dar ai grija ce materiale ridici ca se mai inchid conturile.Mai ai doua variante : trilulilu.ro si 220.ro

| nituandrei10 a răspuns:

Nu!big grin nu costa nm!:d:d:d Lololol!

| BiancaB2002 a răspuns:

E gratis!

| toja a răspuns:

Este gratis.