| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca ati auzit toti faptul ca Kesha a zis despre Britney Spears ca pacaleste oamenii, facand playack. Kesha, intr-adevar, are dreptate, si, ea a cantat live la MAI TOATE CONCERTELE + ca si-a cerut scuze. Poate ca in melodiile ei se aude putin contributia calculatorului, dar, kesha are voce, si eu cred ca o va intrece si pe Gaga (care e o nebuna, cu siguranta), si pe Miley( care este o drogata ), si pe multe alte cantarete. Melodiile keshei au ritm, te face sa le fredonezi si sa le asculti zilnic. Voi ati vazut ca pe disney channel, melodia your love is my drug, era la o publicitate? Sau tik tok la tonurile alea de apel? Sa fim seriosi, kesha a avut o copilarie grea, a zis ca nu avea bani, si isi vindea hainele, ca sa supravietuiasca! Eu o consider o cantareata extraordinara, si nu cred ca ea este precum melodiile, melodiile nu sunt facute de ea, cum de altfel nici versurile. Va astept parerea.

3 răspunsuri:
| anna98 a răspuns:

Ai dreptate poate sa le intreaca dar si Lady Gaga e o cantareata ok...mai putin costumatiile ei care mi se par ridicole(unele).happy

| T a răspuns:

Kesha mi se pare ok, dar nici chiar asa de extraordinara.Sunt sigura ca nu are cum sa o intreaca pe Lady GaGa.

| fuckfuckfuck a răspuns:

Kesha e buna smug :X in toate privintele laughing dupa parerea mea.