| amelicika a întrebat:

Buna credeți ca e normal sa te machiezi intra a 6

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e normal ca niste copii sa se macheze decat daca sunt la vreo petrecere cu tematica spider man

| ElenaSA a răspuns:

Machiajul contine si subtante toxice. Daca vrei totusi sa faci asta apeleaza la un machiaj discret. Nu-ti incarca tenul frumos cu produse cosmetice care il pot urati.

| serenavand a răspuns:

Eu am avut o prietena din clasa a sasea si ea tot se vopsea acum e clasa noua si are acum riduri pe fata.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

A 6? eu sunt in a9... si ma dau cu rimel si tus. atat! la o petrecere sau in club merg maichiata dar atat!winking

| MissDevilish666 a răspuns:

Bună.
Nu,nu e normal.Mai târziu vei regreta, pentru că machiajul îmbătrânește tenul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti vopsi linistita dar iti asumi riscul ca o sa ''imbatranesti'' precoce. unora le-au aparut riduri de tinere pentru ca au folosit tot felul de machiaje.asa ca, daca esti fetita desteapta invata din greselile altora.

| d2i2n2 a răspuns:

Nu,nu e normal...

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Nu te lua după alţii.
Machiază-te, dar nu exagerat.
Poţi să te dai cu puţin luciu de buze...
Pe curând!

| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Nu prea e normal.

| mona a răspuns:

Nu e prea bine, poate la o ocazie speciala mai merge...