| sasha898 a întrebat:

credeti ca e bine sai daruiesc unei fete un mic cadou (o ciocolata, floare) la prima intilnire?

Răspuns Câştigător
| MoruAndrei a răspuns:

Da, este un gest frumos şi elegant din partea unui băiat, nu te lua după gurile rele. Poţi să-i dăruieşti ceva chiar dacă nu ai peste 14 cum zice cel de sus.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E suficient sa-i oferi doar o floare

| ZyReXe a răspuns:

Depinde cati ani ai daca are peste 14 ani da desigur

| Doηηa a răspuns:

Binenteles! big grin

| Axys a răspuns:

O Floare merge happy
la a doua poate intalnire i dai si o ciocolata big grin

| andru10best a răspuns:

Este perfect normal si de foarte bun simt.

| AleCSanDruCF a răspuns:

Eu zic ca ar fi perfect un buchet de flori, sau un trandafir pentru prima intalnire! happy

| roddy a răspuns:

Da! cred ca unei fete i place sa primeasca daruei de la baiatul pe care il place ☺☺☺☺

| BubblegumPrincess a răspuns:

Da, oricărui fete îi place atenția și în plus e un gest extrem de frumos. puppy dog eyes