| elenadia a întrebat:

credeti ca este posibil sa ma trasfer de la un liceu la altul de pe semestru al 2-lea? mentionez ca initial am intrat la acel liceu dar m-am gandit ca va fi mult mai usor sa fac naveta asa ca m-am traferat la alt liceu(actualul) iar acum regret enorm.sad

Răspuns Câştigător
| Hellioss a răspuns:

Da, te poti transfera, daca media te de pe primul semestru e mai mare decat cea a ultimului elev intrat la profilul de la liceul la care vrei sa (re)intri