| elenadia a întrebat:

Credeti ca as putea sa ma trasfer la un alt liceu de pe semestrul 2? ..mentionez ca initial am fost repartizata la liceul unde vreau sa ma trasfer acum insa m-am transferat la altul deoarece am crezut ca imi va fi mult mai usor daca fac naveta.iar acum regret enormsad. vreau neaparat sa ma transfer inapoi, credeti ca se poate?sad...astept raspuns urgent..multumesc!

Răspuns Câştigător
| lady2in4black a răspuns:

Da, te poti transfera. Acum depinde si de directorii scolilor