| Laura11 a întrebat:

Cu ce zodie se potriveste balanta?

Răspuns Câştigător
| IceCreamDoll a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-balanta.php
Pe linkul ala o sa gasesti tot ce cauti + cateva informatii in plus despre zodia ta.

5 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Cu gemenii si varsatorul.
Fundita?

| alintush15 a răspuns:

Taur

| MissNobody a răspuns:

Cea mai buna compatibilitate este cu Gemenii si Varsatorii, apoi compatibilitate redusa cu Berbec, Rac, Capricorn. Compatibilitate profesionala cu Rac, Copatibilitate emotionala Capricorn, Compatibilitate financiara Scorpion. Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Berbec. Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Varsator, iar compabilitate pe plan spiritual foarte buna cu Gemeni, Fecioara. ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a afla compatibilitatea intre zodia Balanda si alta zodie poti intra aici:
http://www.myhoroscop.ro/Balanta/horoscop/compatibilitate.htm

sau

http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/balanta/

| rfgehsm a răspuns:

Cu zodia cantarului! laughing