| VORTEX a întrebat:

cu ocazia zilei de 8 martie vreau sa dau colegelor mele cum se obisnuieste ciocolata in schimbul martisoarelor primite, insa este o fata la care tin si din cate am vazut si ea tine la mine. M-am gandit ca de 8 martie sa ii dau o cutie de ciocolata mare cum ar fi Milka, cutia aia sub forma de inima si o felicitare in care sa scriu o poezie pe care am facut-o eu pentru ea si in care ii spun cat tin la ea. Ce credeti o pot cuceri cu aceste "cadouri"?

Răspuns Câştigător
| claudiuflorin a răspuns:

Da o poti cuceri! Eu am incercat petale de trandafiri in scrisoare si am scris si o poezie. PS. Nu cred ca vei mai fi asa candva asa iubita asa curata, asa gingasa cum te-am iubit!

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Sa-ti cada la picioare pentru o cutie de bomboane nu te astepta, dar ii un inceputbatting eyelashes si un gest frumos happy

| Aηηy a răspuns:

Eu zic ca ai avea ceva sanse la ea happy multa bafta si in plus sunt foarte bune bomboanele sub forma de inimiara :X.

| ionela22 a răspuns:

Da este un gest frumos, eu iti spun pentru ca sunt fata, dar ar fi frumos sa ii dai si o poza cu tine intr-o rama in forma de inimioara se gasesc.

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Depinde nu orice fata poate fi cucerita cu o cutie de bomboane... in orice caz gestul tau este frumos si ea ar trebui sa il aprecieze! Asa ca ai putea sa ii faci un astfel de cadou...macar vezi ce reactie are!winking

| Adeelina a răspuns:

Eu zic ca da, daca si ea tine al tine si tiinand cont ca nu are prieten happy incearca o sa vezi rezultate destul de bunehappy