| marianastepan a întrebat:

Cui ii place de Selena Gomez. Am un website facut de mine si vreau sa-l arat. Deci cui ii place?

10 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Mie.

| AiEnmaa a răspuns:

Mie mai ales melodiile Round and round Naturally si An year without rain.Deci ce website ai?

| AiEnmaa a răspuns:

Mie mai ales melodiile: Round and round, naturally si an year without rain.Deci ce website ai?

| AiEnmaa a răspuns:

Mie mai ales melodiile: round and round, naturally si an year without rain.Deci ce website ai?

| AiEnmaa a răspuns:

Mie mai ales melodiile: round and round, naturally si an year without rain.Deci ce website ai? Cum se numeste?

| AiEnmaa a răspuns:

Scz ca a aparut intrebarea de atatea ori dar nu credeam ca a mers din prima

| tagastatud_6576 a răspuns:

Mie, la nebunie! love struck

| marianastepan explică:

Www.click-selena.snappages.com L-am facut abia ieri. sper macar cit de putin sa va placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dulcica tipa, dar nu ma obsedeaza.

| Lola_5328 a răspuns:

E super Selena...