| anonim_4396 a întrebat:

cui in momentul de fata ii e frig de nu mai poate? Eu am 2 perechii de sosete lungi, vreo 3 bluze si o patura pe mine langa calculator. Vremea de la Bistrita e foarte rece eu in clasa la scoala cat am stat am ingetat.

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Si la mine e foarte frig(in Gorj) s-a facut frig dintr-o data, tati facu focul in casa ca era un vant...pfffsad si eu am sosete cocolino bluza groasa si pantaloni flausati.Seara dorm cu caciula sa nu ma traga curentul dar vad ca degeaba ca tot am racit in gat.Si eu inghet mereu la scoala ca salile sunt mari si e mereu rece. Ce pot sa-ti spun, stai la caldurica ai grija de tine sanatate multa!

| Puffu a răspuns:

Eu sunt in maiou happy

| Insanity a răspuns:

Brrr sigh

Si mie imi e frig, dar sunt in pijamale(la Bucuresti)

Sper ca o sa ma incalzesc cat de curandlaughing

| ForbiddenLove a răspuns:

Si mie imi este putin friggg.Sunt in pijamale si mi-am pus si patura pe minelaughingrolling on the floor (sibiu)
p. s azi cand am venit de la scoala pur si simplu mi-au inghetat picioarele worried

| stefanel11 a răspuns:

Si in Bucuresti e la fel...frigggg