| pynnk a întrebat:

Bunabatting eyelashes cum as putea sa-mi pun numele la fb ma cheama andreea acum am creatsa dar as vrea ceva mai nou mai cool...rolling eyeshee hee funda si vot pentru cele mai frms:X

5 răspunsuri:
| FunnyLoOVe a răspuns:

Fly Butterfly; Happy lovely; Flower Power; Funny Love

| BombonicaXD a răspuns:

Andree Baa,Andreea Deea,Andreea Dee Dee,Andreea Sweet, Andreeea Andreee, Andreea Xd, Andreea Ddx, Deea Ddx...Ti-am dat exemple din ceea ce am vazut eu pe fb...Baafta!winking

| Andraaa_8507 a răspuns:

Andrew, Andrush; x, Deea, Deewca

| kiduletzzz a răspuns:

Deea 4u

| wanda1 a răspuns:

Fb nu e hi5batting eyelashes
nu sunt "la moda" nickname'urile
pune numele tau real...asa o sa te gaseasca lumea mai usor.
Poti fi cool si cu numele tau real. Uneori ce e mai simplu, e mai frumos.
bafta :*