| anonima7107 a întrebat:

Bună, cum as putea trece de la contul de profesional la cel personal. Îmi este actualizat și nu mai am secțiunea din setări cu "cont" sau "schimba tipul contului"

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Ar trebui sa gasesti la Mai mult->Setari. Sub editeaza profilul, sunt multe alte campuri :cont profesional, schimba parola, aplicatii si siteuri web, etc, iar ultima optiune e Schimba in cont personal, incadrat in albastru. Ia aminte ca daca faci asta iti vei pierde statisticile despre nr. de vizualizari si interactiuni de la postari, plus alte chestii specifice contului profesional.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Intrebi penstru Instagram sau?

| anonima7107 explică (pentru dullcat):

Da am uitat sa menționez

| anonima7107 explică (pentru dullcat):

Mersi! o sa vad dacă funcționează

| dullcat a răspuns (pentru anonima7107):

Cu placere. Daca ai telefonul in engleza si vrei sa faci schimbarea direct pe el, gasesti la settings-> account->switch account type.

| dullcat a răspuns (pentru anonima7107):

Ar trebui sa gasesti la Mai mult->Setari. Sub editeaza profilul, sunt multe alte campuri :cont profesional, schimba parola, aplicatii si siteuri web, etc, iar ultima optiune e Schimba in cont personal, incadrat in albastru. Ia aminte ca daca faci asta iti vei pierde statisticile despre nr. de vizualizari si interactiuni de la postari, plus alte chestii specifice contului profesional.