| xbgjugv a întrebat:

Bună TPU! Ce pot face dacă mi s-a suspendat contul de tik tok? Am trimis constiție,l-am actualizat, dar nimic...Nici în setări nu pot întra, deoarece nu mai am contul...

2 răspunsuri:
| AdioTPU a răspuns:

Îți faci alt cont de TikTok și ești atent sa nu incalci regulamentul că astfel ți se va suspenda și al doilea cont.

| Fonk a răspuns:

De ce ai crede ca o actualizare îți desuspendă contul?
Nai ce căuta in setări, deoarece setările sunt atribuite fiecărui cont, iar cum contul tău e suspendat nu mai ai la ce setări să umbli.
Făți alt cont google și inscriete din nou pe tiktok