| anonim_4396 a întrebat:

cum credeti dupa cit timp intr-o relatie se poate ajunge la pat daca fata e virgina?

6 răspunsuri:
| SimonaQs a răspuns:

Daca e prosta dupa 3 zile e si gravida laughing) Daca are minte si stie sa il invarta pe degete pe partener nu e nici o problema. laughing

Pa Pa :*

| JustRoxanne a răspuns:

Dupa vreo 6 luni e cel mai bine. Acum, depinde de fiecare...

| andreeadenisa22 a răspuns:

Depinde si cati ani aveti, ma gandesc ca nu aveti 12, nu?batting eyelashes
In fine, dupa 6-7 luni, conteaza sa va intelegeti si relatia sa mearga bine.

| lSummerl a răspuns:

6 luni

| Tomanecre a răspuns:

Fata poate ajunge in pat in fiecare seara la ora 22, chiar daca e virgina?

| boogbv a răspuns:

Nu conteaza durata, conteaza ca fata sa aiba incredere deplina in el si ca merita acest sacrificiu.