| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce credeti despre o relatie dintre o femeie leu si un barbat fecioara? Este o relatie pe termen lung, in care se poate ajunge la o casatorie sau exista prea multe probleme si diferente la mijloc?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat timp cat banii au putere la el si nu are pravalia desfacuta interesul ei e sa profite la maxim situatia

| OldSoul a răspuns:

Cu leul nici o zodie nu e compatibila.

| TheGentleman a răspuns:

Nu o să funcționeze. Femeia trebuie să fie fecioară iar bărbatul leu. Ține-te departe de el că este blestem curat. rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Speranta12 a răspuns:

Zodiile nu conteaza. Cine se increde in astronomie, habar n-are de pshigologie. Zodiile nu conteaza, ci caracterul omului. Zodiile sunt ceva generalizat, pe cand caracterul si personalitatea omului il descriu mult mai bine. Alea sunt baza. Punct.

| Denisa0954 a răspuns:

Dragostea nu tine cont de zodie. Dacă vă iubiți, o faceti pur si simplu. La căsătorie se ajunge atunci când există intelegere intre voi, sinceritate si multe altele care va vor construi pe voi ca familie.

| Alexandrionelu a răspuns:

Eu cred ca nu poți împărții toți oamenii în 12 categorii și în nici un caz data nașterii nu este un criteriu pentru asta. Fiecare este unic, persoana contează, nu data nașterii.
Succes!

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Parerea mea este ca o relație nu se bazează pe zodii! Atâta timp cât va înțelegeți bine unul cu altul si fiecare din voi stie sa aprecieze celălat partener atunci cred ca va fi o relatie de lunga durata. Având în vedere că zodiile se iau in functie de perioada anului în care te-ai nascut nu cred ca are vreo relevanță, adică pe bune...de ce nu ar funcționa o relație daca, spre exemplu, tu esti nascut in martie iar el/ea in octombrie?

| patrik986 a răspuns:

Horoscopul este o prostie..nu pot sa cred că și acum sunt oameni care cred aberațiile alea...nu te lua după el.

| AnOnImA4109 a răspuns:

Nu contează cine ce zodie este, atât timp cât vă înțelegeți bine. Dacă chiar ești curioasă poți căuta pe net dar nu sunt adevărate toate lucrurile scrise acolo. laughing

| Ager1977 a răspuns:

Poți face pipi pe toate zodiile! Nu iti alegi in functie de zodie! Sunt doar porcarii inventate!

| Ager1977 a răspuns:

Mă scârbiți cu zodiile voastre de rahat! Sunt doar inventii ..inainte sa cunosti pe cineva...o intrebi ce zodie e? Pfff ce tâmpenie!